Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nový rozohovor

23. 11. 2006

Emma Watson, kterou známe jako Hermionu Grangerovou z filmů o Harrym Potterovi, mluvila včera na Oxfordské unii na Oxfordské univerzitě. Diskutovala o tom, čemu ji režiséři naučili a jak je vystrašená z konce série. Zmínila se také o Evanně Lynch, která se těšila na vzrušení při natáčení a nakonec byla nešťastná z toho, že filmují často před modrým pozadím, a že nacvičovala pád ze schodů, aby ji přijali do Ohnivého poháru.
Celá reportáž je níže:

Emma také řekla, že herectví je o důvěře. Také řekla, že narozdíl od její postavy, jí trvalo tři roky, než se jí podařilo zbavit vlastní ješitnosti a plně se vžila do Hermioniny postavy. Nejprve si byla vědoma, že může být nezvyklé nosit vlněné svetry, jako nosí Hermiona. Nakonec si ale na vše zvykla a skvěle se vžila do role. Emma se ráda učí a uvedla, že tím opakovaně tráví celé odpoledne.

Mluvila o tom, co ji jednotliví režiséři naučili:
"Alfonso Cuarón mne naučil mnoho o kráse," Mike Newell zase "o herectví, které není dostatečné" a David Yates "mě naučil hledání pravdy." Po pěti filmech a mnoha skvělých režisérech a hercích je inspirována a poučena, takže nakonec už z natáčení nemá důvod mít strach, jak sama řekla.
Také mluvila o podrobnostech herectví, technických věcech tak zřídka viditelných ve finálním filmu.
"Myslím, že modré pozadí je úplně jiné, než běžné hraní," žekla, protože "je depresivní být jím obklopený téměř pořád."

zdroj: poterharry.net

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář